Klaszterünk Tisztújító Közgyűléséről jelentkezünk

A Normafa Síiskola műanyag sítanpályájának kölcsözőjében megtartott közgyűlésen a tagok további 5 évre adtak bizalmat a Síklaszter jelenlegi Elnökségének és a Felügyelő Bizottságának.

A közgyűlést dr. Egri Katalin elnökségi tag vezette le. Első napirendi pontként Kőrösi Péter elnökségi tag tartott beszámolót az elmúlt időszakban lezajlott, különböző szintű döntéshozói testületekkel folytatott tárgyalások témájában.

Második napirendi pontként Fehér Gyula elnök ismertette és vitára bocsátotta az Elnökség által elkészített Négyévszakos Hegyvidéki Turizmus Stratégiáját (2026-2030 időszakra vonatkozóan).

Az Elnökség és Felügyelő Bizottság 5 éves mandátuma lejárt, ezért került sor a tisztújításra. A tagok teljes egyetértésben, egyhangúlag további 5 évre adtak bizalmat a Síklaszter jelenlegi Elnökségének és Felügyelő Bizottságának. Az elnökség régi és egyben új tagjai: Fehér Gyula elnök, dr. Egri Katalin és Kőrösi Péter elnökségi tagok. Felügyelő Bizottságban sem történt változás. FB elnöke: Mikó Gergely, Gramantik Csaba és Fülöp György tagok.

A tisztújítás után a tagok teljes egyetértésben, egyhangúlag elfogadták a Négyévszakos Hegyvidéki Turizmus Stratégiáját 2026-2030 időszakra vonatkozóan. A stratégia hamarosan nyilvánossá válik klaszterünk honlapján.

Az ülés a 2025/2026-os síszezon programjainak egyeztetése és egyéb témák megbeszélésével zárult.

Nagyobb képekért klikk a képre!

Képek a Pasaréti Síiskolában