Május 18-én, hétfőn 11 órakor kezdődő, rendes évi közgyűlésünkre csaknem minden tagszervezetünk képviselteti magát. A közgyűlés után várhatóan megalakul a Négyévszakos Munkacsoportunk.
Kékszalag Port Balatonfüreden, háttérben a Tihanyi-félsziget
Balatonfüredtől több, mint 400 km-re lévő Sátoraljaújhelyről, illetve néhány távolabbi pontot megemlítve: Pécsről, Sopronból, Bükszentkeresztről, Lillafüredről, Mátrából többen is érkeznek. Holchauser András a KÉKSZALAG Port igazgatója, egyben a Magyar Vitorlás Szövetség 2013 óta szolgáló főtitkára, házigazdaként fogadja a klasztertagokat. A szövetség és klaszterünk még 2019-ben kötött együttműködési megállapodást.
*
Tervezett programunk:
11:00 közgyűlés
12:45 ebéd
13:15 Közös konzultáció a négyévszakosség kérdéseiről/ új logó kérdése. Négyévszakos Munkacsoport megalakítása
15 óra után közös vitorlázás, illetve a Porttól kb. 2 km-re lévő sítanpálya megtekintése
Várhatóan az MTV1 Híradó forgatócsoportja is jelen lesz, beszámolva ülésünkről.
*
A Kékszalag Port 2023 januárjában került átadásra
Kékszalag Port, emeleti tárgyalóterem, közgyűlésünk helyszíne


